Wydarzenia i targi związane z zarządzaniem flotą i telematyką transportu, na których będziemy w 2016 roku

W ciągu ostatnich 2 lat odwiedziliśmy na całym świecie ponad 42 wydarzenia związane z telematyką transportu oraz z zarządzaniem flotą.

Dlatego postanowilismy podzielić się naszym doświadczeniem i poniżej dzielimy się listą eventów, które powinny być odwiedzone przez każdego kto działa w sektorze telematyki transportu i zarządzania flotą:

Tutaj znajdziecie listę naszych rekomendacji:

Konferencja Telematyczna Bliski Wschód&Afryka 2-3 Marzec, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Konferencja skupiona całkowicie na telematyce, skupiająca zwykle ponad 150 kluczowych graczy na rynku.  Naszym zdaniem jest to najlepsze miejsce, aby uzyskać dogłębną wiedzę na temat najnowszych systemów monitorowania pojazdów GPS.

CeBIT 2016. 14 – 18 Marzec, Hannover, Niemcy. Tej wystawy technologicznej nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy najważniejsi producenci rowiązać telematycznych i zarządzania w transporcie prezentują tutaj swoje najnowsze rozwiązania. Uczestnicy wystawy zwykli mówić – CeBIT się kończy, CeBIT się zaczyna, co oznacza, że przygotowanie się do niego trwa cały rok. W tym roku będziemy uczestniczyć już siódmy raz w CeBITcie. Znajdziecie nas w HOLU 14, stanowisko B26.

Expo Seguridad 2016. 26 – 28 Kwiecień, Mexico City, Meksyk. Chociaż odwiedziliśmy tylko kilka wystaw w Ameryce Łacińskie i zorganizowaliśmy małą konferencję pod własnym szyldem, to Expo Seguridad pozostawiło po sobie bardzo dobre wrażenia i w tym roku ponownie tam będziemy. Numer naszego stanowiska to 1250

Navitech 2016. 10 – 13 Maj, Moskwa, Rosja. Zdecydowanie najważniejsze wydarzenie dotyczące zarządzania flotą i telematyki w regionie krajów rosyjskojęzycznych. Uczestniczymy w nim od 2012 roku i za każdym razem znajdujemy coś wartościowego na tych targach.

CommunicAsia 2016. 31 Maj – 3 Czerwiec, Marina Bat Sands, Singapur.  Wydarzenie, które nadaje ton w branży monitoringu GPS w całej Azji. Byliśmy tam ostatnio w 2013 roku a teraz powracamy.

Telematics Conference SEEurope. 29 Wrzesień, Budapeszt, Węgry. Konferecnja skupiona na nowościach w branży a także podsumowaniu najważniejszych mijających wydarzeń.

Gitex 2016. 16 – 20 Październik, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Targi na Bliskim Wschodzie, które muszą być odwiedzone. Gitex gromadzi ogromną liczbę dostawców systemów zarządzania flotą oraz urządzeń monitoringu GPS. Daje także możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w branży.

TransPoland 2016 8-10 Listopad, Warszawa, Polska. Najważniejsze targi w branży transportowej w Polsce. Skupiają dużą liczbę wystawców oprogramowania a także urządzeń GPS.

 

Krótka lista, ale zwierająca naszym zdaniem najważniejsze wydarzenia. Na pewno tam będziemy!