TrustTrack: Wyznaczanie trasy i zadań

Skrót do Najbardziej efektywnego przejazdu

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE OD JEDNEGO DOSTAWCY

Usługa Rupteli została zaprojektowana z myślą o naszych klientach, aby poprawić codzienną wydajność pracy zarówno kierowników logistyki, jak i kierowców, zwiększając wskaźnik terminowych dostaw ładunków.

checkmark-icon-small

APLIKACJA WEBOWA DLA DYSPOZYTORA

Dyspozytor może wysyłać utworzone zadania, wygenerowane trasy i wiadomości z platformy TrustTrack przy użyciu przeglądarki internetowej bezpośrednio do aplikacji kierowcy. Ulepszoną komunikację uzupełnia możliwość monitorowania postępów zadań, otrzymywania najnowszych danych z tachografów i zużycia paliwa, a także łączenia się z innymi systemami lub usługami internetowymi.

checkmark-icon-small

APLIKACJA DLA KIEROWCY

Aplikacja dla kierowcy zapewnia znakomite wrażenia użytkownika – prosty i intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia kierowcy łatwą nawigację po otrzymanych zadaniach z zaplanowanymi trasami, aktualizację statusu zadania, udostępnianie plików, zdjęć i wiadomości dyspozytorowi.

checkmark-icon-small

TABLETY WRAZ Z PAKIETEM DANYCH

Usługa zintegrowana obejmuje oprogramowanie, tablet i stałe wsparcie. Ruptela stawia na wygodę użytkownika i łatwość obsługi, dlatego usługa tabletu z niezawodnym pakietem łączności gwarantuje, że kierowca nie rozprasza swojej uwagi i używa urządzenia wyłącznie do zadań związanych z pracą.

checkmark-icon-small

ZDALNE WSPARCIE

Ruptela zapewnia długoterminowe rozwiązanie z doskonałym wsparciem i ciągłym rozwojem, co oznacza, że w przyszłości będzie dostępnych więcej funkcji. Prosta wycena pozwala klientowi zaoszczędzić na dodatkowych opłatach (aplikacja kierowcy, przygotowanie tabletu, wymiana tabletu, wsparcie oprogramowania tabletu) i łatwo przewidzieć wydatki.

ZWIĘKSZAMY WYDAJNOŚĆ
FUNKCJI WYZNACZANIA TRASY I ZADAŃ
Routing-ikona
PLANOWANIE PRZEJAZDU I ZADAŃ

Profesjonalne rozwiązanie do planowania trasy dostosowane do transportu długodystansowego pozwala unikać tras, które są nieefektywne lub posiadają ograniczenia ruchu, zminimalizować ewentualne błędy kierowców i obniżyć koszty prowadzenia działalności.

tablet-ikona
CODZIENNE UŻYTKOWANIE I WDRAŻANIE

Gotowe rozwiązanie, w którego skład wchodzi aplikacja kierowcy, tablet i przesył danych, ma za zadanie zapewnić bezproblemową pracę zarówno dyspozytora, jak i kierowcy. Wbudowana profesjonalna nawigacja i inne funkcje dostępne są w jednej aplikacji; dzięki temu aplikacja kierowcy jest wygodna i łatwa w użyciu.

support-paymennt
ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW DZIĘKI POMOCY ZDALNEJ

Funkcja pomocy zdalnej, systematyczne aktualizacje systemu i administracja online ułatwiają szybkie rozwiązywanie napotkanych problemów i wdrażanie niezbędnych aktualizacji.

transperent-payment-ikona
PRZEJRZYSTY I PROSTY SYSTEM ROZLICZEŃ

Korzystanie z aplikacji kierowcy nie wiąże się w dodatkowymi kosztami. Wszystkie korzyści są dostępne w ramach jednego planu płatności.

integrations-ikona
ROZWIĄZANIE GOTOWE DO INTEGRACJI

Zastosowane technologie umożliwiają integrację z zewnętrznymi aplikacjami oraz ich obsługę (np. aplikacja Amazon, aplikacje monitorujące zużycie  paliwa)

updates
SYSTEMATYCZNE AKTUALIZACJE I WSPARCIE TECHNICZNE

Systematyczne aktualizacje i rozwijanie systemu stale poprawiają komfort użytkowania.

ZACZNIJ ROZWIJAĆ SWOJĄ FIRMĘ