Monitorowanie i kontrola floty pojazdów

Informacje w czasie rzeczywistym o pojeździe, kierowcy i ładunku umożliwiają menadżerom firm transportowych podejmować lepsze decyzje przenoszące się bezpośrednio na rozwój biznesowy i sukces firmy. Satelitarne urządzenia lokacyjne GPS w połączeniu z systemem TrustTruck tworzą rozwiązanie, które jest odpowiednie dla wszystkich typów flot pojazdów.

Szybkie i efektywne zarządzanie flotą

Funkcja monitorowania floty zapewnia lepszą kontrolę nad flotą zmniejszając tym samym koszty operacyjne i oszczędzanie czasu pracowników. Umożliwia również podejmowanie odpowiednich decyzji w oparciu o dokładne dane usprawniając w ten sposób całkowitą efektywność procesów biznesowych.

Oszczędność i kontrola paliwa

Szczegółowe informacje dotyczące poziomu i zużycia paliwa umożliwiają menadżerom firm transportowych porównywać poszczególnych kierowców i ich pojazdy pod kątem zużycia paliwa i przejechanej odległości, postojów na tankowanie. Pozwalają również unikać kradzieży paliwa, analizować rzeczywiste zużycie paliwa i usprawniać procesy zarządzania flotą.

Bezpieczeństwo ładunków i pasażerów

Dane i alerty gromadzone w czasie rzeczywistym umożliwiają menadżerom firm transportowych reagować niezwłocznie na sytuacje krytyczne lub nieplanowane i w ten sposób unikać możliwych strat finansowych lub szkód względem pojazdu, ładunku lub kierowcy.

Bezpieczne i efektywne wykorzystanie pojazdów

Informacje gromadzone w czasie rzeczywistym ulepszają wydajność pracy menadżerów firm transportowych i kierowców, a także wnoszą wkład w bezpieczeństwo pojazdów. Rozwiązanie umożliwia blokowanie zapłonu pojazdu, a w przypadku kradzieży dostarcza informacje ważne dla jego odzyskania.