O nas

Ruptela to firma działająca w branży telematycznej. Oferujemy rozwiązania w zakresie zarządzania flotą i monitorowania GPS.

Jesteśmy ambitni, skupiamy się na klientach i szybko się rozwijamy. Nasza wizja to znaleźć się do 2022 r. w gronie Top40 spółek działających na świecie w branży rozwiązań telematycznych dla transportu.

Działalność rozpoczęliśmy w 2007 r., gdy Andrius Rupšys założył firmę Ruptela.

Ruptela Transport

Zaczynaliśmy jako trzyosobowy zespół, podczas gdy dziś nasza firma zatrudnia 220 osób. Rozwinęliśmy się z lokalnego przedsiębiorstwa w międzynarodową firmę mającą klientów w 127 krajach.

Obecnie opracowujemy, projektujemy i produkujemy sprzęt, oprogramowanie sprzętowe oraz programy do zarządzania flotą i monitorowania GPS. Oferujemy gotowe do użycia rozwiązania telematyczne.

Nasza misja to pomagać firmom ograniczać koszty, oszczędzać czas i poprawiać ich efektywność dzięki wygodnym w użytkowaniu, zintegrowanym rozwiązaniom telematycznym, oferowanym na całym świecie.

Nasze wartości to odwaga, troska i ewolucja.

Naszym celem jest dostarczanie produktów, rozwiązań i usług wyłącznie najwyższej jakości. Działamy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015, uznawanym na świecie za wiodący międzynarodowy standard jakości (zobacz certyfikat ISO 9001:2015).

Poproś o ofertę

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin

  • Hidden